انار صادراتی ایران
خانه / انار ساوه / فروش انار قرمز ساوه به خریداران عراقی

فروش انار قرمز ساوه به خریداران عراقی

فروش انار قرمز ساوه در ایران سالیانه تقریبا چه مقداری است؟ انار یکی از اولین میوه ها در ایران است.
در ایران انار به مقدار زیادی در شهرستان ساوه کشت می شود.
فروش انار قرمز ساوه یک تجارت عمده در تولید میوه است.
فروش انار قرمز ساوه به خریداران عراقی در حال افزایش است.

انار میوه ای درختی است که اغلب دارای دانه های قرمز و گاهی دانه های سفید و گاهی اوقات هر دو آنها است. این میوه در برخی از کشورهای جهان مانند ایران، افغانستان، پاکستان، عراق و ترکیه کشت می شود. در ایران عمده تولید کنندگان انار شهرستان های ساوه، نیریز و فردوس هستند.

فواید مصرف میوه انار

بنابراین انار مقدار زیادی آنتی اکسیدان و ویتامین C و پتاسیم دارد. همچنین در هر ۱۰۰ گرم انار ۱۸٫۷ گرم کربوهیدرات ، ۱۲٫۷ گرم قند ، ۴ گرم الیاف ، ۱٫۲ گرم چربی و ۱٫۷ گرم پروتئین وجود دارد. طبق برخی تحقیقات ، مصرف انار باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، قلبی (خصوصاً سرطان پروستات و پستان) می شود.
باعث کاهش چربی خون می شود. انار باعث آسیب سلول ها می شود و به سلامت لثه ها کمک می کند. حتی زخمهای دهان را نیز درمان می کند. این میوه به دلیل فواید بالای انار، خریداران زیادی دارد و فروش بالایی دارد. فروش انار قرمز ساوه نیز تحت تأثیر این مزایا قرار دارد و مصرف کنندگان زیادی دارد.

تولید انار در شهرستان ساوه در ایران

ایران بزرگترین تولید کننده این میوه در جهان است و هر ساله بیش از ۸۰۰۰۰۰ تن انار تولید می کند. هند دومین کشور تولید کننده جهان است. بیش از ۷۰۰ نوع انار در مرکز تحقیقات کشاورزی یزد نگهداری می شوند. در شهرستان ساوه تولید انار در هر هکتار ۱۵۰۰۰ تن است.

انواع زیادی انار در ساوه تولید می شود از جمله: یوسف خانی، آلاک، آقا محمدالی و انار تابستانی که ۱۰٪ باغ ها متعلق به آن هستند.
حداکثر نوع انار تولید شده در ساوه “ملس” است که برای فروش صادراتی انار قرمز ساوه است.

خریداران میوه انار عراقی

فروش انار قرمز ساوه به خریداران میوه انار عراقی همه ساله انجام می شود. به دلیل برخی از مشکلات مانند سرماخوردگی در سالهای اخیر تولید انار کاهش یافته است بنابراین میزان صادرات انار کاهش یافته است. گزارش های عرفی نشان می دهد که عراق در پنج ماه اخیر تنها مشتری انار ایرانی بوده است.

فروش انار قرمز ساوه

انار در هر نوع آب و هوا و هر نوع خاک می تواند رشد کند و میوه دهد. ایران دارای ۸۲۰۰۰ باغ هکتار در زیر کشت انار در مناطق فارس، یزد، گلستان، قم، مرکزی، کرمان، سمنان است. بیشتر تولیدات در نیریز است.

تولید انار و فروش انار قرمز ساوه در شرایطی امکان پذیر است که زمستان سردتر از -۱۰ درجه نباشد. اما در هفت سال اخیر این مشکل بر تولید و فروش این میوه تأثیر گذاشته است. در سالهای قبل از این مدت ، انار ساوه ۳ تا ۱۰ دلار به کشورهای مختلف فروخته می شد.

صادرات انار قرمز به عراق

عراق یکی از کشورهای همسایه ایران است که با ایران کار زیادی انجام می دهد و اغلب به دلیل ضعف کشاورزی و محصولات باغی، نیازهای کشورهای همسایه مانند ایران و ترکیه را تأمین می کند. فروش عمده انار قرمز ساوه كه به عراق صادر شده است “رباب” و “شيشه كپ” است.

علاوه بر این، دیگر محصولات جانبی جانبی مانند عصاره انار، سس انار و آب انار را به عراق صادر کنید.
همچنین پس از امارات عراق لباس انار ایرانی است.
بسته انار پارامتر مهمي در صادرات است و باید به نوع بسته بندی اهمیت زیادی داد.
هنگام كاشت اين ميوه اگر در روزهاي آخر آبياري بيشتري انجام شود، ميوه داراي ترك هايي مي شود كه تنها بسته بندي مناسب مي تواند انفجار انار را از بين ببرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمیدرضا زارع
راه های ارتباطی:
مشاوره فروش انار و فرآورده های انار: 09174466722
مشاوره فروش دستگاه انار دانه کن: 09170051241
شماره ثابت: 02128427759
پست الکترونیکی: hamidrezazare093@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی انار

خرید اینترنتی انار ساوه از باغدار

خرید اینترنتی انار در شرایطی مثل این زمان که ویروس کرونا همه ی نقاط دنیا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *